9. júna 2016

5 Funny & Fresh tipov pred letom

S postupne stúpajúcimi teplotami rastie chuť zabávať sa, užívať si slnko a očakávať príchod toho pravého letného počasia. V lete sa chceme baviť no zároveň byť svieži a plní energie. Prinášame vám 5 tipov ako to dosiahnuť.

1. Mňami mňam
Ľahké ale zároveň výživné šaláty sú to, čo vás naštartuje a udrží v energetickom móde. Skúste do svojho obľúbeného šalátu pridať napríklad chia semiačka, orechy či čerstvé bylinky. Kombinujte chute, ingrediencie a bavte sa pri príprave chutného a fresh šalátu.
A aj keď je teplo, treba jesť. Ideálne 5x denne a hlavne, nezabudnite raňajkovať.
                        
2. Pohnite kostrou...
Prichádzajúce leto je o pohybe. Endorfíny – hormóny šťastia - sú všade dokola. Naše telo ich vylučuje pri pohybe, preto sa hýbte a bavte. Prechádzky so psom, korčule, bedminton, beh, príroda, bicykel, plávanie alebo jednoducho - shopping? Nech si už vyberiete čokoľvek vychutnávajte si každý pohyb a precíťte energiu, ktorú prijímate. Budete sa cítiť ľahko, sviežo a šťastne.
  
3. Párty, párty...
Zábava, zábava a zase zábava. Správni ľudia, príjemná atmosféra a dobrá náladička. Počasie dovoľuje rozvinúť vašu fantáziu a spraviť tú najlepšiu party v okolí. Či už vytiahnete gril, záhradné lehátka, miešané drinky alebo pripravíte veľkú party pri bazéne, dôležité je cítiť sa dobre, vychutnať si tieto pekné momenty a byť spokojný.


4. Relax je „in“
Len tak nič nerobiť. Zastaviť sa vypnúť. Aj jeden deň relaxovania vás dokáže naštartovať a povzbudiť. Telo aj duša si oddýchnu a vy ste pripravený opäť ísť na plný plyn vo vašich plánoch a snoch. A mať sny je fresh & funny.
    
5. Slnko a voda
Vitamín D zo slnka potrebuje naša pokožka aj naše zdravie. Pobyt na slniečku s ochranným faktorom vám dodá energiu a chuť baviť sa ďalej. Žiť život s ľahkosťou. Voda prirodzene patrí k letu ale aj k nášmu telu. Pite veľa vody a doprajte svojej pokožke aj trochu osvieženia v podobe studenej rannej sprchy.  Vaše telo to ocení a lepšie zvládne prílev horúcich dní.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára