17. októbra 2016

5 tipov na čo myslieť pri plánovaní svadby


Je úplne jedno či plánujete veľkú pompéznu svadbu alebo len malú rodinnú oslavu. Taký dôležitý deň, ako je ten svadobný, so sebou prináša okrem množstva radosti a spečatenia vašej lásky aj pár „drobností“, na ktoré je potrebné myslieť včas. Zhrnieme vám najdôležitejšie z nich.

1.    Miesto obradu a svadby 
Či už ste snívali o svadbe v kostole alebo obrade v krásnom renesančnom zámku - hlavné je rezervovať si miesto včas. Záleží od mnohých faktorov, nezabudnite, že často je nutné dohodnúť si termín aspoň rok dopredu.

2.    Hostia
Znie to ako zábava? Áno, zábava, ktorá vám zaberie kopu času. Zoznam pozvaných, pozvánky, zasadací poriadok... A čo s tými vegetariánmi!? Aké menu im pripraviť? Požiadajte o odpoveď v pozvánke.

3.    Program 
Určite nechcete, aby sa vaši známi na vašom najkrajšom dni nudili. Dajte im dôvod poriadne sa zabaviť! Živá hudba, skvelý repertoár, pár súťaží alebo ukážky obľúbených tradícii väčšinou rozprúdia skvelú náladu a všetci budú spokojní.
  
4.    Výzdoba 
Toto už máte určite dobre premyslené, ale predsa. Farebná kombinácia, typy kvetov a dekorácie vytvárajú celkový dojem vašej svadby a mali by korešpondovať so štýlom svadobných šiat.

5.    Fotograf a kameraman
Len to nenechávajte na rodinného známeho! Radšej si priplaťte a spomínajte s originálnymi fotografiami a videom.


Tak nech sa svadba vydarí a nezabudnite, že najviac záleží na tom, aby ste si tento deň užili.
Viac rád, tipov a svadobných inšpirácii nájdete v Bory Mall, 22. a 23. 10., na Bory Beauty & Wedding Show


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára