25. februára 2016

CVIČTE V ŠTÝLOVÝCH OUTFITOCH! PREČO?

Koncom roka takmer každý z nás skončí s pár kilogramami navyše, čo je normálne vhľadom na sviatočný jedálniček, i na ročné obdobie. Hrnieme sa do posiľňovne, ale nie vždy idú kilá dole! Poradíme vám trik, s ktorým to pôjde ľahšie.

Je všeobecným pravidlom, že po vianočných sviatkoch sa každý hrnie do posilňovne. Či už z dôvodu prejedania sa alebo novoročných predsavzatí, všetky cesty vedú tam. Častokrát s tým už po pár návštevách bojujeme a predsavzatie skončí zlyhaním. Je dna z vecí, ktorá vám jednoznačne pomôže si toto predsavzatie uchovať je kúpa štýlového oblečenia na cičenie.
Prečo?
Je dokázané, že ak ste pekne oblečené, okamžite sa cítite lepšie (a to platí i mimo posilňovne). Ak dobre vyzeráte, automaticky máte viac chuti do cvičenia. Levely endorfínov sa tak zvyšujú extrémne rýchlo a tým pádom máme viacej chuti cvičiť a je vačšia šanca, že v tejto činnosti vytrváme. Na to, aby sa činnosť stala zvykom, ju treba opakovať 21 dní - čo v takýchto hravých, funkčných “outfitíkoch” zvládnete predsa ľavou zadnou a vaše nohy vám za to na jar poďakujú ;)

V Bory Mall nájdete veľký výber štýlových kúskov na cičenie, tu je niekoľko z nich:TIP:
Nič nerobte na silu. Ak vás aerobik nebaví, skúste pilates. Najdôležitejšia je pri cvičení zábava, to ostatné už pôjde samo!

Zdroj: pinterest, archív značiek

Pripravila Jana Tomas - Janatini


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára