11. marca 2016

AKO SA FOTILA JARNÁ KAMPAŇ BORY MALL - BACKSTAGE I.Rozmýšlali ste niekedy nad tým, kto a čo všetko stojí za vytvorením bilbordovej kampane? Nahliadnite s nami do zákulisia fotenia najnovších vizuálov pre Bory Mall.

Nová kampaň Bory Mall sa nesie v duchu jarných trendov, farieb zobúdzajúcej sa prírody a dobrej nálady. Výsledok budete môcť vidieť až 10.3., my vám už teraz prilblížime, kto stál za jeho realizáciou.

TÍM

Na nafotenie našej kampane sme oslovili známeho módneho fotografa Tomáša Thurza. O fantastickú vizáž a vlasy sa postaral Stef Ralbovsky, styling si vzali na starosti dvaja profesionáli v tomto odbore - Marian Hornyak a Jana Tomas. REALIZÁCIA

Samotné fotenie trvalo približne osem hodín, fotilo sa s troma modelkami a nieslo sa vo veľmi dobrej nálade. Foteniu však predchádali niekoľkodenné prípravy, rekvizít bolo neúrekom a stylingu bolo za tri plné kufre. Oblečenie a doplnky boli zapožičané výhradne z obchodov v Bory Mall a tým, že jarné kolekcie prekypujú veľmi štýlovými kúskami, bolo naozaj ťažké vybrať finálne outfity.


Pripravila Jana Tomas

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára