12. apríla 2016

ROZKVITNITE!Kvety patria k jari - nielen v záhrade, ale i vo vašom šatníku. Kvetované vzory nie sú nič nové pod slnkom, každoročne sa však obmieňajú a s nimi aj štýl nosenia týchto trendy kúskov. V kvetoch môžete pôsobiť romanticky, ale i drsne - stačí len zvoliť tú správnu kombináciu.
  •  Myslite na to, že umiestnením kvetov na určítú časť tela na ňu upriamujete pozornosť. Ak máte šíršie boky, oblečte si kvetovanú blúzku a jednofarebný spodok. Štíhle nohy si zase môžu dovoliť i kvetované nohavice.
  • Ak sa bojíte, že v kvetovaných šatách budete pôsobiť príliš sladko, skombinujte ju s koženou bundou a bagančami. K tomu na krk “choker” a nový grunge look je na svete.
  •  Dámy vačších konfekčných veľkostí by mali voliť skôr menšie a jemné vzroy. vedia zamaskovať malé nedostatky, dokonca lepšie než kúsok z tmavej jednofarebnej látky.
  • Nebojte sa kombinovať vzory. Kvety s prúžkami vyzerajú fantasticky!
  •  Ak vás vzory tohto druhu na oblečení príliš nenadchli alebo to nie je veľmi váš štýl, vsaďte na doplnky. Aj také také kvetované topánky vedia nádherne oživiť aj ten najjednoduchší outfit!

V Bory Mall sme pre vás našli tieto rozkvitnuté kúsky:


Autor Jana Tomas

Foto Pinterest, archiv značiek

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára